Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA
PŁOŃSK

 

Operator/ka linii produkcyjnej - Skawina

Numer: 192382
Data dodania:
13 06 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Operator/ka linii produkcyjnej

Obowiązki:

• Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy na linii produkcyjnej;
• Dbałość o jakość produkcji i stan techniczny maszyn oraz urządzeń.
Wymagania:

• Zdolności manualne;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4 -brygadowym.
Oferujemy:

• Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy;
• Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki (dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta)
• Możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych i otrzymania nagrody 500 zł za każdą poleconą osobę (2 osoby 1000 zł, 3 osoby 1500 zł, brak limitu)
• Możliwość skorzystania z bogatej oferty świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karnety na siłownię, pakiet zniżek i rabatów)
• Dofinansowanie posiłków na stołówce;
• Szkolenia wdrażające i zapoznające pracownika z nowym stanowiskiem pracy;
• Możliwość awansu i podnoszenia swoich kwalifikacji;
• Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel:
723 193 129

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Operator/ka linii produkcyjnejWojewództwo: małopolskie (Skawina)
Operator/ka linii produkcyjnej723193129
Operator/ka linii produkcyjnej
Wyświetleń: 370