Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA
PŁOŃSK

 
Sprawdzanie wierności

Sprawdzanie wierności

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 192006
Data dodania:
27 05 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Nie pracuj za długo, nie chodź na siłownię, nie rozmawiaj ściszonym głosem przez telefon. Jeśli jesteś w związku takie zachowanie przy odrobinie pecha ściągnie na ciebie testera wierności. Statystycznie zwykle takie spotkanie skończy się małżeńskim skandalem.
Podejrzewasz, że partner cię zdradza? Wynajmij testera wierności. Możesz wybrać, czy kusicielką będzie niebieskooka blondynka czy zgrabna brunetka. Zaczepia Cię na ulicy piękna długonoga blondynka z papierosem i prosi o zapalniczkę? A może uśmiechnięty i szarmancki nieznajomy proponuje, że pomoże Ci z zakupami? Miej się na baczności, ponieważ mogą być wynajętymi testerami wierności naszej firmy.
Jest bardzo dużo oznak, które mogą świadczyć o tym, że partner nas zdradza. - Przede wszystkim zaczyna się od tego, że wszędzie chodzi z telefonem. Odkłada go wyświetlaczem w dół, aby nie można było zobaczyć, kto dzwoni. Częściej wyjeżdża na delegacje, wraca później z pracy i zaczyna o siebie bardziej dbać. Chodzi na siłownię, kupuje lepsze ciuchy i zaczyna stosować dietę. Wynająć można też kobietę ale również grzecznego faceta lub ognistego mężczyznę. Realizacja zadania pozornie przypomina pracę detektywów, którzy skupiają się na zdobyciu dowodów na zdradę partnera. Testerzy wierności idą krok dalej - używając fikcyjnej tożsamości prowokują "figuranta" do zdrady.

Zastanawiasz się czy nowy partner partnerka jest wierna a masz zamiar związać się z nią na stałe?, sprawdzimy to dla ciebie. Testerzy wierności to idealne osoby do takich działań które wykonujemy z powodzeniem od paru lat. Sugerujemy się Państwa wskazaniami co pozwala na dokładne przygotowanie planu podejścia jak i wykonania samej prowokacji. Nie przeszkadza nam fakt iż dana testowana osoba może posiadać inne preferencje płciowe niż ogólnie jest to przyjęte. Dysponujemy również w tej kategorii osób testerami wierności. Czynności realizacji przewidziane są na okres trzydziestu dni, w których na początku sprawdzane są wiadomości od Państwa rejon gdzie zostanie przeprowadzono prowokacja po czym następuje jej główna część. Kierujemy się nakłonieniem osoby testowanej do spotkania prywatnego (np. restauracja), zdobycie od niego nr. telefonu, wysyłanie smsów czy propozycje bezpośrednie czyli tzw. posunięcie się od znajomości do kochanków. Wielokrotnie zwracacie się Państwo z problemem odbicia byłego partnerstwa po rozstaniu aby wszystko powróciło do stanu poprzedniego. Nasze czynności w takich przypadkach są dłuższe bo aż dwa miesiące lecz chodzi o fakt nawiązania nie tylko znajomości lecz rozkochanie się w testerce lub testerze wierności.
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony Testerzy Wierności jak i wykonania telefonu do naszego biura. Jesteśmy na rynku polskim od paru lat i oferujemy najtańszą usługę. Szczegóły zawarliśmy na stronach testerzy-wiernosci.pl i odpowiemy na każde zapytanie dotyczące działań telefonicznie lub mailowo.

testerzy-wiernosci.pl

.

Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Sprawdzanie wiernościSkąd: Cała Polska
Sprawdzanie wierności507447496
Sprawdzanie wierności
Sprawdzanie wiernościwww.sprawdzaniewiernosci.pl
Wyświetleń: 245