Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA
PŁOŃSK

 
OptiCardio NaturDay - Prawidłowe ciśnienie i zdrowe serce

OptiCardio NaturDay - Prawidłowe ciśnienie i zdrowe serce - Chorzów

Numer: 190111
Data dodania:
04 03 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Choroby układu krążenia są jedną z pięciu najczęstszych przyczyn zgonów. Nasze serca osłabia wiele czynników: duży stres, na jaki jest narażony w zasadzie każdy z nas, niezdrowa dieta podnosząca poziom złego cholesterolu, który z kolei powoduje tworzenie się zatorów żylnych czy siedzący tryb życia i niedostateczna ilość ruchu. Wszystkie te oraz inne czynniki negatywnie wpływają na nasz układ krążenia i serce.

Suplement OptiCardio został stworzony po to, żeby wzmacniać układ sercowo-naczyniowy i usprawniać pracę serca dzięki zawartym w nim ekstraktom z winogron, głogu, kory sosnowej oraz resweratrolu. OptiCardio polecany jest jako środek zapobiegawczy przeciwko chorobom serca dla wszystkich, zwłaszcza osób, które są najbardziej narażone na schorzenia układu krążenia.

W OptiCardio znajdziesz:

• Opti Cardin® - zastrzeżoną formułę z ekstraktu pomarańczy chińskiej (Citrus X Sinensis) zapewnia utrzymanie elastyczności tętniczej, pomaga chronić naczynia krwionośne przed wystąpieniem stanów zapalnych oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca.

• Ekstrakt z owoców głogu (Crataegus) - jest źródłem witamin C i B, soli mineralnych i pektyn, obniża ciśnienie, zwiększa siłę skurczów serca, zwalniając ich częstotliwość, dzięki czemu pracuje ono wydajniej.

• Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona (Vitis) - zawiera dużo polifenoli, które chronią komórki przed działaniem wolnych rodników i działa antyoksydacyjnie.

• Ekstrakt z kwiatów hibiskusa (Hibiscus) - wyrównuje poziom „złego” i „dobrego” cholesterolu. Hibiskus jest bogaty w witaminę C, która wspiera układ immunologiczny.

• Ekstrakt z owoców winogron (Vitis) - dzięki flawonoidom podwyższa poziom dobrego cholesterolu HDL, który zapobiega miażdżycy, udarom i zawałom. Winogrono ma również właściwości przeciwutleniające, zawiera potas oraz witaminy C, K i A.

• Resweratrol - wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, hamuje agregacje płytek krwi, co zapobiega powstawaniu zakrzepów. Jest stosowany w leczeniu cukrzycy oraz redukcji wagi.

• Ekstrakt z kory sosny (Pinus) - poprawia elastyczność ścian naczyń krwionośnych i oczyszcza płytki, co zwiększa przepływ krwi i zapobiega powstawaniu zatorów. Ekstrakt z sosny zmniejsza stres oksydacyjny, będący przyczyną zaburzeń krążenia.


Aby Twoje serce było mocne i służyło Ci jak najdłużej bez żadnych problemów, funduj mu codzienną porcję aktywności, dbaj o dietę bogatą w błonnik, jedz warzywa, owoce i ryby oraz dbaj o utrzymanie prawidłowej masy ciała. Oprócz tego możesz dodatkowo wspierać i chronić je produktami takimi jak OptiCardio.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie (kapsułki spirulinowe)


OptiCardio oraz pozostałe produkty z oferty NaturDay zamówisz w firmowym sklepie internetowym:

www.ziolowapolana.pl/sklep/opticardio

Składając swoje pierwsze zamówienie zwróć uwagę na podpowiedzi pojawiające w sklepie internetowym. Pozwalają one na zakup w korzystniejszej cenie.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz, aby pojawiły się również w ofercie Twojej firmy zapraszamy do kontaktu.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
OptiCardio NaturDay - Prawidłowe ciśnienie i zdrowe serceWojewództwo: śląskie (Chorzów)
OptiCardio NaturDay - Prawidłowe ciśnienie i zdrowe serce795 593 693
OptiCardio NaturDay - Prawidłowe ciśnienie i zdrowe serce
OptiCardio NaturDay - Prawidłowe ciśnienie i zdrowe sercewww.ziolowapolana.pl
Wyświetleń: 406